Duben 2013

Inspiration-Pastels^_^

28. dubna 2013 v 19:26 | nely |  Fotky..
Poslední dobou jsem si hodně oblíbila pastelové barvy.
Napadlo mě přidat na to článek,nevím co dál ktomu psát.:-D
Máte nebo nemáte rádi pastelové barvy?:)

To nové triko..:D

27. dubna 2013 v 13:00 | nely |  Fotky..
Čáu,už nevím kdy jsem Vám slibovala tu fotku mého nového trička.
Já jsme konečně našla ten kabel, a dala jsem fotku do PC.
Barva-tmavě modrá,na fotce vypadá že je černé-.-:D
Kvalitka víte co..:X

2.Project. den-nesnáším

26. dubna 2013 v 15:56 | nely |  Projektové dny
Dneska pro Vás mám další slibovaný projectoví den na to co nesnáším.
- Nesnáším namyšlený lidi
- Nesnáším falešný lidi
- Nesnáším tlustý maso:X
- Nesnáším když někdo někoho odsuzuje podle vzhledu
- Nesnáším když dostanu 5:xxx:D
- Nesnáším školu
- Nesnáším matiku!
- Nesnáším jednu učitelku.


Make a wish▲

25. dubna 2013 v 20:36 | nely |  Moje kecy..
Čůs, dneska jsem byla od 13-19 hodin venku s kámoškama. Nejvíc sme si to užila,sedeli jsme před vchodem na schodek tam jedině byl stín, a nějaká babka šla venčit psa a prej takokoví na nás: "Hele jako nesedte tady,podívejte co tady děláte za bordel,vypadnete nebo Vám dám přes držku". A my na ni: "Prominte,ale jakej tady děláme bordel? že tady sedíme? Jo ahá, a Vy nám dáte přes držku?" A začali jsme se smát:-D No je to na dlouhé vyprávění a mě se to nechce psát. Dostali jsme známky zé matiky,mám za 2!:D Jsem na sebe tak pyšná!:DD A dostala jsem 1 z AJ,jsem borec že?! Brzy očekávejte další projectoví den. Nejspíš zítra nebo tak nějak.. jo a to tričko vám sem dám nevím kdy,až najdu kabel baych to mohla dát do PC:D Tak zatím čůůs.

What's your name? My names is Mrs.perfect

21. dubna 2013 v 20:07 | nely |  Moje kecy..
Čáu,ano mám ten nelepší nadpis:D dneska jsem totiž byla na Václaváku,a tam bylo na tričku tohle napsano tak mě to napadlo dát to jako nadpis:3:D. S mámou a se ségrou jsme jeli za dědou do nemocnice,pak na václavák a pak jsem šla ven s kámoškou. Nejvíc jsem si to sní užila!:) Těch výgebů? no coment!:D Koupila jsem si new triko,zítra Vám ho vyfotím a pridám;-). Tenhle článek je nějakej krátkej ne?!:D No tak to už stačí čůůůs;D

Outfit 3.

17. dubna 2013 v 21:16 | nely |  Oblečení..
Ahoj,už asi před 3-mi dny jsem vyrobila jarní outfit. Dneska jsme měli třídní schůzky,divím se že to dopadlo v pohodě!:D Nevím co dál psát,tak ted už bych mohla dát ten outift ne?:-D Líbí se Vám?:)

Are you fucking kidding me?

15. dubna 2013 v 20:58 | nely |  Moje kecy..
Ahoj,dneska se ozývám o něco pozdějš ale nemám vůbec čas. Přijela jsem domů ztoho divadla,převlíkla se a šla s kamaradkou ven. Když jsem přišla domů tak jsme si vzpoměla že se musím naučit básničku,která má 12 sloupců! Bože. ! No tak jsem se ji učila něco přes hodku,ale ještě si to musím pár krát přečíst. Potom mi ségra pripomene,že má zítra mamka svátek a já jsem zapomela koupit dárek. Tak jsem mámě řekla,že ji dárek koupím odpoledne. Máma říkala že ji nic kupovat nemusím, ale to přeci nejde. Vůbec nevím co ji koupit,když tak poradte něco do komentářů:-) Pomohlo by to. Dneska mi rodiče řekli že v Říjnu letíme do Egypta. Tak aspon pro dnešek 1. pozitivní zpráva. Těším se. A ještě jedna povzbuzující zpráva,táty kamarad letí ted někdy do Turecka,a mámu napadlo že by mi mohl z Turecka přinést conversky! Byla jsem nadšená!:D Já je totiž miluju! Mám ty nejlepší rodiče na světe!:) Za nic bych je nevyměnila! Ale né jenom kvůli těm dárkům, i za to co pro mě kdy udělali! Taky máte tak úžasnou rodinku?

1.Projektový den-nejoblíbenější..

15. dubna 2013 v 12:54 | nely |  Projektové dny
Máme tu 1.projektový den:) Na téma: nejoblíbenější veci. Aspon se o mě něco dozvíte.


-Čokolada
-Rodina
-kámoši
-Shopping
-Ledový kafe:D
-Plyšáci
-Mobil,PC
-oblíbená barva je modrá
-Oblíbené jídlo smažák:33
-Oblíbené pití je cola.
Bike? No,thanks.

13. dubna 2013 v 16:45 | nely |  Moje kecy..
Dneska máme takovej divnej nadpis že? Kdo by mu nerozuměl tak tady je překlad-Kolo? Ne,díky. Určitě si říkáte ta je divná,proč nechce kolo?! Důvod je tenhle,dneska jsme jeli s tátou a se ségrou na kole,někam do lesa cesta tam byla v pohodě. Zastavili jsme se v nějaký menší hospůdce na limosku a hranolky a jeli dál.No, a právě ta cesta na zpátek domů byla hrozná!:D Boleli mě nohy,ruce,prdel+ ještě ktomu se mi nějak rozbila helma-.-":DD Tak že dobrý no.. Když už jsem vyděla náš panelák tak jsem si oddychla,a kolo táhla v ruce! Ségra ta už taky nemohla a řekla že už nikdy nejede!:D Vím že tenhle článek nikoho zajímat nebude,ale aspon něco né?:D

I need holiday!ˇˇ

12. dubna 2013 v 15:01 | nely |  Moje kecy..
Čůs,konečně pátek před chvíli jsem si stíhla film tak že to vypadá že se půjdu dívat. Ve škole nám říkaly co nám vychází na vysvědčení. Tak že celkem faj,zatím žádná 4 uffff!:D Učitelky,na AJ a na děják jsou zpátky ve škole. SHIT!! V pondělí jdeme do divadla,na praotce čecha nebo co-___-. Učitelka prej: Obléknete se nějak vhodně! JÁ si vezmu černé džíny a na vrh nevím. Sukně nenosím tak že at jde do prdele. Ale jak jsem se ptala holek co si berou,tak říkali že taky džínsy.;)) Jsem zvědavá co bude mít učitelka na sobě!:DD Tak já se jdu dívat na film,užijte si víkend.:))