Květen 2013

blablablah

30. května 2013 v 19:59 | nely |  Moje kecy..
Čůs,ve škole nám dneska učitelka dala dort,ke dni dětí!:33 Musím říct,že to od ni bylo hezký.:-)) No a co Vy? Jak ste se dneska měli? Na to že už je skoro červen,je vážně krásné počasí že?-___- Tyvole,minulý rok už bylo hezky a ted furt jenom chčije a chcije. Psali jsme pravopisné cvičení,doufám že to dobře dopadne(yy). Zítra píšu přírodák,tak že od tý doby co jsem přišla domů se jenom učim a učim.. Jak já to nesnáším:xx Vůbec nevím co dál psát,asi ještě to že o víkendu jedeme s mamkou nakupovat<33 Chci si koupit novou mikinu+třištvrtáky;)
Co si myslíte že dostanete ke dni dětí..? Já dostanu tu mikinu s těmi třištvrtákami. V ledničce na mě čeká ovocný salat (jahody,banán,kiwi)<3 Ted slyším ve zprávách že v ČR je nejdražší pero za 25 000 000 Kč. Kdo mi ho koupí do školy?:-D Jinak očekávejte co nejdříve nový lay+menu;) Zatím zdárec))**
Inspiration-shorts

28. května 2013 v 13:54 | nely |  Oblečení..
#Inspiration shorts#


Nevzdávej se, a bojuj !

25. května 2013 v 15:16 | nely |  Moje kecy..
Zdravím..
Jak si užíváte víkend? Já ležím doma,koukám na film a přežírám se popcornu<3. Na švp jsem si koupila zásoby nuttelly jak sem psala že je tam levná. Mám 3 sklenice:-D. V pátek jsem nebyla ve škole bylo mi nevolno..-.-". Mamka říkala že zítra prý budeme grilovat^^ Už nevím co dál psát protože se nic nedělo. Dneska ségra(její 8let:D) jela s kámošem a tátou pro želvu. Ta želva bude pro toho kámoše.. Bude se prej ´jmenovat bud Bubla nebo Kiki. V nebližší době očekávejte bud další kolo vyřazovačky nebo další project. den.. Joo ve škole ve čtvrtek jsme dostávali třídní fotky-___- kdyby jste mě tam viděli vypadám tam jak sfetovaná veverka!:DDD 2 kluci tam mají zavřený oči,1 kluk co tam je ve dřepu vypadá jako kdyby se posral (yyy). Fakt lepší fotku vybrat náš spolehlivý fotograf nemohl;).
Ještě jsem dostávali fotky učitelů:DDD Kdyby ste je tam viděli,umírali by jste smíchy:dd. Mám hroznou chut na nuttellku,tak že si pro ni jdu do kuchynky.:-d
Čágo bélo..^^

Jsem doma:-)

22. května 2013 v 12:06 | nely |  Moje kecy..
Ahoj tak jsem doma ze švp, víte jak jsem se bála? Tak jsem se bála zbytečně,měla jsem úžasný instruktory a všechno. No i když ta budova teda nic moc no..:-D Ale jinak v pohodě. Včera tam byla discoteka,nejvíc sem si ji užila bylo mi líto těch devátáků,protože všichni buleli apod. A tímhle článkem prostě chci říct že už budu normálně přidávat. Tak zatím Bay.

Open your mind before open your mouth

13. května 2013 v 16:31 | nely |  Moje kecy..
Zdravím,za 4dny škola v přírodě, já se zároven těším ale i zároven bojím:D Bojím se toho programu s instruktorama-.- protože já jsem na sport úplně levá. 1.hodinu jsme měli tělák šli jsme ven,a skákali do písku skočila jsem 2metry něco..:D To jsem boréc co?:D Počasí nic moc,ježiš ted sem si všimla že píšu uplný hovadiny. Ale nevadí,prej na švp je nějakej krámek kde mají VOBŘÍ NUTTELLU<33 za 45kč:OO TO MUSÍM MÍT!! Tak že si koupím minimálně 2!:*D Chcete taky koupit? Nekoupím héč:DDD Ano,hrabe mi bože:D. Tak o čem psát dál? Já ani nevím,tenhle článek píšu z nudy,a už dlouho tu nebyl nějaký článek... tak proto. No a co Vy, jak jde život, Jedete taky někdy na ŠVP ?. Nejvíc se těším na tu nuttellku!<33 (Už mi dochází,tak jsem ráda že ji koupím i za výhodnou cenu!:D) A nakonec pár božích obrázku z weheartit.


Já za to nemůžu! To samo!

9. května 2013 v 17:57 | nely |  Moje kecy..
Zdárec lidi:-D dnešního nadpisu si nevšímejte,už nevím co tam mám napsat kdo se stim má furt s*át?.. Jinak dneska jsem se opravdu nastvala,s "kámoškou" jsme se domluvili že půjdem ven,tak mi volala že mám vyrážet,tak jsem šla. Ale ona si ze mě už asi po 3 (?) udělala prdel a to takovou že tam nepřišla-___-. Jela s jednou holkou na OC chodov a já jsem tam zbytečně šla. Nevím proč my to neřekla na rovinu! Ale nejvíc mě na tom štve,že tu holku pomlouvala apod. Ach bože! Ale pak jsem potkala ještě jednu kámošku, a ta semnou byla venku!;-) Tak že na konec ztoho byl celkem fajnovej den.. Jo,ještě jsem chtěla říct,že 17.5 odjíždím na školu v přírodě! Tak že nebudu přidávat,možná přednastavím tak 2 články.. nebudu tady 5dní.:))** Tak že si to tady užijte:-D.


Outfit 4.

6. května 2013 v 9:50 | nely |  Oblečení..
Zdravím..
Najela jsem si na polyvore,a jen tak z nudy vyrobila jaro/letní outift. Nevím co dál ktomu napsat:-D


Nový lay 4.

5. května 2013 v 12:18 | nely
Poprosila jsem An,jestli by mi vyrobila nový kabátek na blog. Je vážně krásnej,moc ti děkuji.:-) Jak se líbí Vám?
Lay najdeš ještě jednou-tady. Jinak ještě dodělám menu,budou nové obrázky apodobně. Zatím čágo bélo.:-D

Gallery no 4.

5. května 2013 v 9:13 | nely |  Fotky..

3.Project. den-5.nej.songů

4. května 2013 v 10:04 | nely |  Projektové dny
Áhoj už by mohl být další projectový den že? Tak jsem se ktomu dokopala a jako 3. project tu máme 5 nejlepších písniček, možná že budete mít stejný vkus a nebo uslyšíte nějakou písničku co se vám začne líbit a budete ji milovat jako drogu.:-D. Možná se budete divit že tam nebude žádná písnička od one direction ani Biebra. Ale nejsem ten typ holky co je bud Directionerka nebo Belieberka. Tím nechci urazit Belieberky ani Directionerky.;-)