Červen 2013

5.projektový den-slohovky

30. června 2013 v 17:54 | nely |  Projektové dny
Zdárec,dneska tu mám další projektový den na téma: Slohovky o mých kamaradkách Markete a Andule:D)
Ani nevím jak mě tohle téma napadlo,aspon se dozvíte jaké jsou mé kámošky..:D

Markéta-
S Markétou jsem se začala bavit na začátku šk.roku,hodně si rozumíme,je strašně fajn,milá,hodná,pohodová a vtipná holká.:) Jsem ráda že jsem se sní začala bavit. Ještě spolu ale nemáme tolik zážitků jako mám s Andulou(to se dozvíte v slohovce oni) Prostě to zkrátím Markétu mám hodně ráda!:D:)

Andula-
Ták že,stouhle holkou mám nejvíc zážítků!:D Ani nevíte jak si my 2 rozumíme,když neumím něco vyjádřit slovy tak ona hned ví co myslím. A zase naopak když ona to neumí vyjádřit slovy tak já hned také vím co myslí..:D Je vtipná,milá,hodná,fajnová holka. Sní se člověk opravdu nenudí. Naše plošina,chodov,venek,výtah a nevím co ještě všechno je nezapomenutelný:*DD Znám ji už 6let,ale pamatuju si že sme se v 1.tříde uplne nenavidely:D Mám ji moc ráda!:)

Vím že nejsou moc dlouhé,ale ani se mi nějaké romány psát nechtěly,a kdo by to pak taky četl že?.)

HELLO HOLIDAY!!

27. června 2013 v 19:11 | nely |  Moje kecy..
Zdar,zdar tak zítra vysvedčení a prázdniny. Nehorázne rychle tenhle rok uběhl. 21.července jedu do autokempu sobotka myslím že na 12dní(?) pak pojedem na chatu,a ke konci prázdnin do Egypta:33 Stašně se tam těším! tak že nebudu moc přidávat jen někdy;)) A co vy,kam jedete? dneska jsme byli se školou v tom kině-_- vubec jsme ho nesledovala dělala jsem si tam prdel ještě s jednou kámoskou z nějakech kluků:DD ty znás byli uplne na nervy:D Pak sme měli rozchod,a to takovej ze sme sedela na lavickách,a čekali až se devátáci nažerou(meli nejakej slavnostní obed) a my mohli jít na obed. já sice na obedy nechodím,ale stejně sem tam chvíli musela čekat-.- Pak sem šla domů a byla doma. Venku zrovna nejlíp není a nikdo bud ven nemuze nebo nechce. doufám že o prádzninách bude hezky.. To je všechno co sem chtela napsat adyosˇˇ

někdo je citlivej blb a někdo kamennej zmrd

25. června 2013 v 15:45 | nely |  Moje kecy..
Čáu.. tak co ve škole? My nic neděláme, nevim na co tam vůbec ten poslední týden chodíme děláme tam stejně jenom velký hovno. Zítra myjeme lavice apod a musím si ještě vyklidit skřínku-.- my got. Ve čtvrtek jdeme do kina(yy) na nějakou píčovinu. To je zase počasí,kdyby nepršelo tak by to bylo dobrý. jinak oslava byla super,ségře i mámě se dárky líbili a měli radost:)) za chvíli prázdniny YES! ještě jenom kdyby jsme nemuseli dostávat vysvedčení to by bylo ještě lepší;)) co budete mít na vyzo? U mě se radši ani neptejte. ve škole dneska hlásili v rozhlasu že sportovní den bude až v září ou jéé!:D Podle mě by nemusel bejt vubec,na sporty jsem antitalent. učitelka na nás furt řve at se ve tříde stišíme,a že ji znás prej bolí hlava mě zase bolí hlava zní. Dostavali jsme včera učebnice,moje jsou opravdu v "dobrém" stavu-___- potrhané strany,rohy,vazba,politá,a nevím co všechno. A když jsme učebnice odevzdávali tam mě učitelka chválila že jsou v dobrým stavu(yy):D

zatím Ahoj##

Happyness

22. června 2013 v 7:32 | nely |  Moje kecy..
Hello,Hello dneska má moje mamka narozeniny:) slaví to společně se ségrou která je má 29.6. Omlouvám se za neaktivitu,ale nemám čas.. Včera jsem byla na oslavě kámošky bylo to super)) a dneska jdu na oslavu mamky a ségry:D) A co Vy jak jde život?:D Doufám že co nejdřív bude ten niový lay,ještě An napíšu;). A kam jedete na prázky ? O prázdninách budou bud přednastavené články nebo budu přidávat jen někdy. Doufám že chápete.. no tak zdárec))

Outfit 5.

16. června 2013 v 10:12 | nely |  Oblečení..
Čáu,nudila jsem se a vyrobila jsem outfit na léto..
Je takoví obyčejný,ale mě se líbí hlavně to tílko a kratasy.:O

Info k minulému článku..

15. června 2013 v 19:07 | nely |  Návody..
Ahoj,včera jsem napsala článek s nadpisem: Smích prodlužuje život? Jsem nesmrtelná. A já jsem to omilem přiřadila na téma týdne Romové-__- Omlouvám se. Je to normální deníček, a nic týkající se téma. To je vše co sem chtěla napsat:)

Smích prodlužuje život? Jsem nesmrtelná

14. června 2013 v 19:20 | nely |  Moje kecy..
Čus bus:DD Dneska mám nejlepší náladu,byla jsem stou kámoškou kterou jsem neviděla dneska venku. Je skoro stejná jako já:O nejvíc úžasná osoba.!)) Tolik výtlemu a všeho,proste super:) Ve škole to dneska celkme i ušlo. Ráno jsem myslela že bude hnusne,ale potom se hezky vyjasnilo(yy) Dneska se toho tolik odehrálo,že ani nevím jak to shrnout do 1článku. Dostala jsem 3 ze slohu,což je celkem "gůůd". Jinak sem si taky všimla že jsem celkem dlouho nepřidala tak jsem se rozhodla že dneska napíšu..:D Ale štve me že moc nekomentujete;/ Ale tak to je jedno no..;) Pro dnešek vše.:)

be original..

11. června 2013 v 19:22 | nely |  Moje kecy..
Čůs co ste dneska dělali? Já byla venku,a pak sem se učila ájinu.. Já vubec nevim jak se ji učit..-__- No tak trošku ji umím. Jinak jsem dneska s kámoškou přišla na to že naše třídní zpívá ve zboru:DDD Našli jsme si i videa a umírali jsme u nich smíchy!:DDD Konečne je docela hezké počasí!ˇˇ V pátek jdu s kámoškama vén,těším se na ně,protože s jednou se uvidím poprvé:O. Učitel na konverzaci mi řekl,že mi vychází 2! Ou jéé!<33 Zítra píšu "zkušební test" z dějáku,a ten mi rozhodne známku.. Tak mi drzte palce(yyy) poradte mi,co mám koupit ségre a máme k narozkám? Já vubec nevím.. mám na to asi ještě 10dní a já vubec nevím co jim dát za dárek no nic tak bay:33

FUCK Normallity

9. června 2013 v 19:54 | nely |  Moje kecy..
Čůůs,včera jsme grilovali,a jeli jsme se podívat do jednoho autokempu-sobotka:) Měli tam užasnýho psa!:o takovej mazel:33 O prázdninách tam jedem myslím že na 10dní. A ted přijde velice originální otázka-jak se máte? Lolec:d twl,ještě ráno bylo teplo a ted zase chčije-___- what the fuck?! Vubec nevim co dal psat,nic se neděje. Dneska když sem byla venku tam sem hodila hubu,a mám poškrábanou celou nohu(yyyy). Zítra je zase pondělí?O.o To není možný jak to rychle utíká-.-" Ve středu píšu test z dějáku,a zítra z češtiny a ájiny..no nic pro dnešek vše. Mějte se bájově(y)

We are young.♥

6. června 2013 v 13:12 | nely |  Moje kecy..
Ahoj:) dneska ve škole byla prdel.:*DD pak sem "setřela" učitelku,sem se bavila s kámoškou o hodine ájiny,a ona na mě: "No,nelo když se tam tak vykecáváš tak mi řekni řadovou číslovku 6" Já jsem ji to řekla,a ona byla uplně nasraná:D já ji nesnáším a ona mě taky ne.;) No pak nám třídní říkala,že brzo pujdem někam na výlet,sem zvědavá no..
Psali jsme slohovou práci.. to jsem zvědavá co dostanu. V pátek píšem zase z matiky-__- I HATE MATH!!
jo ještě vám musím říct tohle,dneska když jsem nastupovala do busu tak byl poloprázdnej bus a semnou nastoupila i nějaká stará babizna-.-" A já jsem si sedla hned naprotim dveřím a ta babka na mě: hele holčičko,nevidíš že je tady starší osoba? to ji nemuzes nechat ani pustit sednout? Já jsem ji na to řekla,že je poloprázdnej bus,tak at si udělá o 2kroky na víc a je hned u dalších sedaček. Bože,někteří důchodci jsou hrozný! I HATE DŮCHODCI:D (nevím jak se anglicky důchodci řeknou(yy)
tak čůůůs.