Říjen 2013

Život je pes a proto žít je psina

28. října 2013 v 20:15 | nely |  Moje kecy..

Ahoj:) dneska píšu takhle večer,protože přes den moc času nemám a večer nemám co dělat. Jsou prázdniny a já nevím co dělat. Chodím ven s kamaradkama apod. no znáte to ne ? za chvíli budou Vánoce,10.12. jedu do Dráždan nakoupím tam pár dárku a zbytek dárků nakoupím v Praze. Těším se až bude padat sníh,já si vezmu hrnek horkého čaje sednu si před okno a budu se kochat. Budu hodně fotit,protože podle mě je nejhezčí krajina kdyz je zima. Pak vám sem samozdjejme fotky pridam. Jinak očekávejte že změním vzhled,mozna uz bude zitra nebo jeste o prazdnichach hotov. Uzijte si prazdniny,adios.

Kdyby blbost nadnášela tak ty si Superman

23. října 2013 v 16:36 | nely |  Moje kecy..
Ahooj co škola? u me fajn.. včera sem uklouzla na chodbě a bolí mě kostrč. Ano sem šikovná. Dneska sem byla do půl čtvrtý ve škole,vážně skvělý(y) v pátek jsou ve škole volby tak jdeme na Pražský hrad. Včera sem byla z kamarádkou venku,tolik věcí co sme probrali neproberou lidi ani za celý zivot. Právě se koukám na televizi,nic nedávají-.- poradte nejakej film něco jako je třeba lol,on je fakt bozi atd. Nenapadá mě co psát,asi to ukončím ahooj:)

19.10 <3

19. října 2013 v 19:30 | nely |  Moje kecy..
Ahoj napadlo me vám povyprávet jak jsem dneska byla s kamaradkama venku:)

Tak ze,mely jsme sraz ve 13:30 na hájích,koupily jsme si bubble tea a jely jsme do OC chodov. Na chodove jsme sli do kfc a do mcdonaldu. Tam jsme si koupily papani. Ještě jsme se šly kouknout do claires a do new yorkeru. Poté jsme šli knim na sídliste a byly venku. Já a kamaradka jsme mely sebou fotak tak ze jsme se fotily. Dnesek byl vážne skvelej az na par vyjimek.. ale to Vám to vypisovat nebudu. Nasmala sem se,uzila sem si to tak ze (yy) . A nakonec fotky z dneska:)
Ksenia a Niki:)

I pád na hubu je krok dopředu

17. října 2013 v 17:16 | nely |  Moje kecy..
Čágo,omlouvám se že jsem nepřidavala ale nejak se mi nechtelo. Ano sem lína. Ve škole v pohodě,dostala jsem 1 z matiky a 2 z angličtiny. Nemůžu uvěřit tomu že mám 1 z matiky. To se stává málokdy..a co Vy a škola ? Za chvíli budou podzimní prázdniny,už se na ně těším. Opravdu mě nebaví být 2× týdně do půl čtvrtý ve škole-.- Jak vidím tak dnes opět článek o ničem.. nenapadá mě co bych ještě mohla napsat. Můžete se mě ptat na asku http://ask.fm/nelinagrundzova55 . V sobotu jdu ven s kamarádkama a budu sebou brát foták tak když tak nějaké fotky přidám. To je pro dnešek asi vše,pa:)


gallery no. 7

12. října 2013 v 13:00 | nely |  Fotky..
Čáu,konečně tu je víkend. Všimla sem si ze sem dlouho nepřidala žádný článek. Tak že tu pro Vás mám jen pár dokonalejch obrázků z we<3it. Snad se budou libit:)

Take everything with a smile!

7. října 2013 v 19:00 | nely |  Moje kecy..
Čaute:) co ve škole ? Dneska sme dostávali výsledky z pravopisného cvičení,bylo to rozdělení na pravopis a na gram.kategorie. Dostala sem 1 a 5. Mama mi na to řekla,že si tu 5 mám opravit. Jinak sem se byla včera se ségrou a mamou projít do Miličovského lesa. Vzala sem sebou muj foták,a snažila sem se fotit. Ztěch všech co sem vyfotila se mi 1 fakt líbí:o což je divný,většinou se mi mé fotky nelíbí. Ve škole sme dneska psali test z AJ a myslím že budu mít 1-2 (yy) borec já. Šla sem si pro přihlášku do Dráždan,pojedem tam se školou 10.12. těším se tam!! Nakoupím tam dárky k Vánocum,a spoustu dalších věcí.Očekávejte že příští měsíc bude nový vzhled blogu,bude už takoví spíš na Vánoce:) Tak to je vše co sem chtěla napsat,čago beloo
pojd ke me:O

haha,fuck you im a unicorn

4. října 2013 v 19:49 | nely |  Moje kecy..
Ahoj,
dnešní den sem si hrozně užila. Byla sem s kamaradkou a segrou venku,tak jako dneska sem se uz dlouho nezasmala:) A jak ste stravili dnesni den Vy ? Ve škole sme psali test z dejáku a myslim ze dostanu tak 2-3..což je ještě pro me ok. Do pondelka mam udelat referát do slohu,tak doufám že na to nezapomenu. Dneska sem potkala jednu bývalou devátačku a umí nádherně kreslit,tak sem ji přemlouvala at něco nakreslí,nakreslila nádherne oko:o to sem teda čuměla,jak to rychle a tak božsky nakreslila. Už mě nic nenapadá co mám psát.. za chvíli budou dávat vyvolený,ještě se musím jit osprchovat tak budu končit. Ahooj:)

forever alonee

2. října 2013 v 17:29 | nely |  Moje kecy..
čago,dneska skola do15:30vazne skvelý. psali sme test z čj,vydím to tak na 2-3 uvidíme) a co u vas? dobrý? snad jo)). jinak sorry za neaktivitu ale nestíhám.. dostala sem 2 z matiky to je neuveritelný:o se skolou pojedem na lyzak,ale jeste nevim kdy,nechce se mi tam-.-" taky by sme meli jet do Anglie za 10 000 kč,na 4 dny ale to mi mama rekla ze ne. popravde se ji ani nedivim,na 4 dny za 10 000 táců? never. je to podle me hodne drahy.. uu nevim co psát dál.. meli sme poprvé vaření,delali sme šunkovou pomazanku celkem se povedla. ucitelka na matiku se posr*la denně námdává ukoly dlouhý jak kr*va,dneska sme sice měli 2 cvičení,ale naposled jich bylo asi 7(-.-) bože. musím jit umýt nádobí packo
cute:333