Listopad 2013

fuck

29. listopadu 2013 v 11:41 | nely |  Moje kecy..
Zdar. Můžete si všimnout že mám nový vánoční dess. Vzhled sem delala já a proto vypada tak jak vypadá (hnusně) Dneska sem nešla do školy,protože sme šli na nějakej výlet který není povinnej tak že super. Jinak dneska bude posledni duel ve vyvolenych,kdo si myslíte že vyhraje celou soutěž? podle mě Vlado. Poslední dobou,vůbec nechodím ven venku je hnusně a opravdu bych vté zimě ani venku chtit nebyla. Až pojedu do německa,tak vám sem dám fotky z něj:) už se tam těším,a sm zvědavá co nakoupím za dárky. Už máte nakoupené dárky? já ještě ne. A vůbec nevím co bych mohla koupit.Mejte se.

Návštěvnost

25. listopadu 2013 v 11:48 | nely |  Moje kecy..
Ahoj,koukala sem se na žebříček návštěvnosti a koukala jsem jak vejr. Prostě vám dekuju:)
7=komentáře
423=návštěvnost
1118=zobrazeni blogu
Udělali ste mi velkou radost,moc dekuju:)

Gallery no 7.

22. listopadu 2013 v 16:50 | nely |  Fotky..
Ahoj,tak co škola? u mě v pohodě. Psali jsme test z přirodaku,mela sem tahak a neprisla na to (y). Dostala sem 2 z čestiny,tak ze dobry. Zitra zrejme pojedu za kamaradkou,delsi dobu sme se nevidely. Jinak,kdo se kouká na vyvoleny ? dneska je duel,lucka vs vladko. Preju to Vladkovi a podle me to vladko jeste jednou vyhraje. Nevim,proc to tak zakecavam,ale mam pro vás obrazky.

hou,hou,hou

18. listopadu 2013 v 17:13 | nely |  Moje kecy..
Ahooj,dnešního nadpisu si nevšímejte jiný mě nenapadl:D omlouvám se za mou neaktivitu,ale nějak nestíhám. Zítra máme ve škole projektové dny a jdeme se školou do zoo. Tak že super,ve středu se také neučíme protože jsou opět projektové dny. Skoro furt ve škole píšeme testy,tak že se jen učím a učím. A co vy? jak se máte?:) Za chvíli budou Vánoce,nehorázně se těším. Co si přejete k vánocům ? Já ani nevím.. Vůbec nevím co dál psát. Budete chtít když tak přidat fotky ze zoo? beru totiz sebou foták. Jinak mám tumblr tak se můžete kouknout- http://megaroyalbitch.tumblr.com/

Wishlist 1.

12. listopadu 2013 v 16:22 | nely |  Oblečení..
Ahoj,dneska sem si připravila wihslist. Dala sem do něj co si potřebuju nebo chci koupit.
Kalhoty: Nemám moc džín a potřebovala bych si koupit nějaké obyčejné černé. Ty co jsou na obrazku by byly (y)
Mikina: Potřebovala bych ještě aspon 1mikinu,ta na obrazku se mi vazne líbí. Mama mi říkala že mi ji asi koupí k vánocum:D
Boty: Vansky,vím že na zimu nejsou skvělý,ale mě se vansky líběj a ještě ta modrá barva:O prostě je musim mít!:D

Anorexie

8. listopadu 2013 v 17:30 | nely |  Diskuze..
Ahoj dneska pro Vás mám téma anorexie. Spousta holek chce mít v dnešní době dokonalou postavu. Ale dokonalá postava podle nich je taková,že jim jdou videt zebra,maji mezeru mezi nohama takovou ze by ( s prominutim) nemuseli ani roztahovat klukovi nohy. Tak tedy začnou hubnout,začnou hubnout tak že třeba ani nejedí. Znám jednu holku,která nejedla celý měsíc a jen pila. Sice zhubla 8 kg ale padali ji vlasy a byla strašně slabá. Chápu že holky chtějí mít úžasnou postavu kdo by nechtěl? ale opravdu nemá cenu si takhle vůli tomu ničit zdraví. Když se kouknu třeba na ask.fm tak tam skoro každá holka píše svoje smutný storky o tom,že mají anorexii ale že jim to nevadí,že jsou rádi že jsou hubený než aby vážili 100 kg. Ale podle mě je lepší být tlustý než mít anorexii. Když ses tlustá,tak stačí když jen začneš zdravě jist a cvičit. Ale když máš anorexii tak to jen tak lehce vyléčit nejde. Zamyslete se všichni nad sebou co děláte.

Tag-nominovace

3. listopadu 2013 v 19:32 | nely |  Moje kecy..
Ahoj,Adél mě nominovala a jsem za to moc ráda:) Určitě každý zná Tag. Tak že jestli jsem to dobre pochopila tak vám napíšu 10 faktů o mně a zodpovim otázky od Adél. Tak že jdeme na to.
10 faktů
- Je mi 13 let
- Jsem drbna
- Směju se jak kobyla
- Nesnáším školu
- Těším na Vánoce
- Pojedu do Drázdan
- Miluju svou rodinu a kamarady
- Mám ask,fb
- Mám hnědé oči
- Koukámna vyvolený

Otázky od Adél
1)Těšíš se na Vánoce ? Ano
2)Jaký roční období máš nejradši ?Léto
3)Jaké město by jsi chtěla navštívit ? NY
4)Jaký je tvůj oblíbený pořád ? Vyvolení:D
5)V kolik obvykle vstáváš ? 8-9
6)Kolik by jsi chtěla mít dětí ? asi 2
7)Jaké je tvoje vysněné povolání ? fotografka
8)Co si myslíš o týrání zvířat ? hnus,zabit ty lidi
9)Máš instagram ? nene
10)Co si myslíš , že teď letí ve světě ? Mít žirafu na profilovce-.-
Otázky ode mě.
1. Tvůj koníček?
2. Tvůj sen?
3. Co si prejes k vánocum?
4. Oblíbený přemet?
5. Co si myslíš o dnešní dobe ?
6. Oblíbené číslo?
7. Jak dlouho máš blog?
8. Kolikrát si byla u moře?
9. Kam by ses chtěla podívat?
10. Máš twitter?
Nominovaní:
Adél
ThEThees
Royalbitch


5.oblíbených písniček

1. listopadu 2013 v 19:58 | nely |  Moje kecy..
Hello !! mohli ste si všimnout že blog má nový vzhled. Je obyčejný,ale me se celkem líbí. Jak se líbí Vám ? napadlo mě že bych mohla přidat mích 5.oblíbených písniček,třeba budeme mít podobný styl hudby,nebo se vám nejaká má písnicka muze zalibit. Klikni na název písnicky,a ona se ti spustí.